Forum

From PMD 85 Infoserver

Jump to: navigation, search
:: back to topic list ::
Message
Author  Author ::  supkoder
Posted  Posted ::  2022-02-09 11:19:09 PM
Subject  Subject ::  Kvadro zdrojovy kod
V prvom rade velka pochvala za skvely emulator, hry a cely tento web. PMD85 bol jeden z prvych pocitacov s ktorymi som sa v rannom detstve stretol a skusal aj nejake prve programovanie v BASICu. Povedal som si, ze sa troska skusim pohrat aj s assemblerom.

Zaujala ma vasa hra Kvadro, na jej stranke mate sekciu kde ponukate komentovane zdrojove kody, bohuzial vsak uvedeny odkaz nefunguje. Bolo by mozne ho nejako zaktualizovat, pripadne uvedeny pmd85emu_game_kvadro.source.zip subor niekam preposlat?
 
Message
Author  Author ::  Roman Bórik
Posted  Posted ::  2022-02-10 07:56:43 AM
Subject  Subject ::  Re: Kvadro zdrojovy kod
Nuž, neviem. Mne stiahnutie normálne funguje.
Ak to ale niekedy v nejakom browseri nefunguje prostým klikom na odkaz, tak treba skúsiť pravým tlačidlom na odkaze zobraziť kontextové menu a zvoliť položku "Uložiť odkaz ako...".
 
Message
Author  Author ::  supkoder
Posted  Posted ::  2022-02-10 10:10:20 AM
Subject  Subject ::  Re: Kvadro zdrojovy kod
Ďakujem za navedenie správnym smerom. Vyzerá to tak, že Chrome prehliadač má nejaký bezpečnostný mechanizmus, ktorý vyhodnocuje, že "súbor nie je možné bezpečne stiahnuť".

Po prostom kliknutí na odkaz sa však o tejto skutočnosti nikde nezobrazí žiadna správa. Keď som išiel cez pravý klik a Uložiť ako... už mi chrome napíše varovanie dole v lište, kde môžem potvrdiť, že chcem súbor stiahnuť aj tak.

Teraz si spomínam, že som niekde v sekcii Download čítal upozornenie na false alarmy od antivirov, nečakal som však, že ten Chrome to rieši takto v tichosti.
:: back to topic list ::